Lampy zewnętrzne, ogrodowe

Oświetlenie zewnętrzne musi nie tylko zdobić i dawać jasne światło, ale i być odporne na zróżnicowane warunki atmosferyczne. Wysokie temperatury, wilgoć czy mróz nie mogą stanowić dla nich zagrożenia. Jeśli potrzebne są Państwu nowoczesne i niezawodne lampy zewnętrzne, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. W FORMATT czeka bogata gama oświetlenia ogrodowego i zewnętrznego, które łączy w sobie niebanalną estetykę z jakością i funkcjonalnością.

Nie tylko lampy ogrodowe

Niezależnie od tego, czy szukają Państwo lampy ogrodowej, która rozświetli nocą ścieżkę do domu, czy wiszących lamp, dających jasne światło – w naszym katalogu czekają odpowiednie rozwiązania.

Oferujemy m.in.:

- kinkiety zewnętrzne – do umieszczenia na zewnętrznych ścianach budynku, na przykład przy drzwiach wejściowych lub na balkonie,
- lampy stojące i wbijane wewnętrzne – dające dyskretne światło, np. oświetlając ścieżkę do domu czy garażu,
- lampy wiszące zewnętrzne – idealne m.in. na patio czy do altan ogrodowych,
- plafony zewnętrzne – do montowania na ścianach, jak i na sufitach.

Dystrybuujemy wyłącznie oświetlenie z najwyższej półki – lampy znanych i cenionych marek, które nie zawiodą w żadnej sytuacji. Kupując w salonie FORMATT, mogą Państwo liczyć na profesjonalną pomoc przy wyborze odpowiednich produktów, a także konkurencyjne ceny. By sprawdzić najnowsze promocje, wystarczy odwiedzić nasz salon, mieszczący się przy ul. Bartyckiej 26 w Warszawie. Zapraszamy!